Rekomendacje naszych kandydatów
Kontakt z Panią Kają Kustrą oceniam na najwyższym poziomie."

Kontakt z Panią Kają Kustrą oceniam na najwyższym poziomie. Od samego początku informacje były przekazywane rzeczowo i na temat, bez informacji "śmieciowych" i co ważne, przekaz był bardzo pozytywny. Pytania o moje doświadczenia zawodowe były również zadawane rzeczowo, co świadczyło o wiedzy rekrutera o stanowisku pracy, na które była prowadzona rekrutacja. Mimo, że moje doświadczenie nie pokrywało się w 100% z oczekiwaniami pracodawcy na dane stanowisko, została w sposób profesjonalny stworzona przestrzeń do wyrażenia  swoich uwag, spostrzeżeń(obaw). Dzięki tej przestrzeni, dalszy kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny nie stwarzał wrażenia niedomowień i urywania informacji. Sama rozmowa już firmie była przeprowadzona w sposób pozwalający zachować się całkowicie naturalnie i swobodnie, dokładnie tak jak zostało mi to przekazane przez rekrutera w trakcie przygotowania do rozmowy. Podejmowałem kontakt z kilkoma firmami rekrutującymi i kontakt z Panią Kają był najlepszy.

Wojciech - Lider Projektu
Agencja "Axamo Recruitment" jest w pełni profesjonalną firmą rekrutacyjną, prezentującą wspierające podejście do kandydatów."

Agencja "Axamo Recruitment" jest w pełni profesjonalną firmą rekrutacyjną, prezentującą wspierające podejście do kandydatów.
Na całym etapie rekrutacji kandydat możne czuć się bezpiecznie i pewnie, nie tylko w zakresie udzielanych, ale i uzyskiwanych informacji.
Rzetelność, fachowość i miłe podejście, to cechy, które wyróżniają Agencję. Dzięki temu, kandydat nie odczuwa stresu związanego z rozmową rekrutacyjną i całym procesem rekrutacyjnym. Przede wszystkim jednak docenić należy pomoc jakiej Agencja udziela w każdym aspekcie.
Jako osoba uczestnicząca w rekrutacji jako kandydat, z całą pewnością mogę polecić usługi Agencji "Axamo Recruitment. 
Rekruter prowadzący: Lidia Romanowska-Kojder

Hanna - Contract Manager
Szanowni Państwo! W gąszczu firm i agencji HR jedną z niewielu, którą można polecić w zakresie efektywnej rekrutacji pracowników wyższego szczebla menedżerskiego jest AXAMO Recruitment w Rzeszowie."

Szanowni Państwo!

W gąszczu firm i agencji HR jedną z niewielu, którą można polecić  w zakresie efektywnej rekrutacji pracowników  wyższego szczebla menedżerskiego  jest   AXAMO Recruitment w Rzeszowie.

Rekruterka firmy, Pani Martyna Mroczka, wykazała się wielkim profesjonalizmem, zaangażowaniem, sprawnością działania, kulturą osobistą i empatią. Telefonicznie i  mailowo na bieżąco informowała mnie  o kolejnych etapach rekrutacji  i ich wynikach,  czego nigdy nie doświadczyłem w innych firmach o takim profilu. Cały proces rekrutacji, od złożenia przeze mnie aplikacji o pracę do podpisania umowy trwał niespełna 3 tygodnie!

Poziom  kompetencji, profesjonalizm i skuteczność w działaniu  na pewno stawia firmę  AXAMO Recruitment  w ścisłej czołówce na rynku HR. To agencja HR, która rozumie, że w biznesie liczy się czas i kompetencje.

Z  wielką odpowiedzialnością  polecam każdemu korzystanie z usług AXAMO Recruitment.

Dziękuję za profesjonalną i sprawną współpracę i życzę sukcesów na trudnym rynku HR.

Z uszanowaniem

 

Mirosław - Dyrektor Finansowy
Miałam przyjemność współpracować z Panią Lidią Romanowską-Kojder i mogę powiedzieć, że współpraca ta była na najwyższym poziomie."

Miałam przyjemność współpracować z Panią Lidią Romanowską-Kojder i mogę powiedzieć, że współpraca ta była na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, ogromne zaangażowanie, relewacyjny kontakt i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby drugiej strony - to tylko niektóre aspekty, które cechowały naszą współpracę. Doceniając walory firmy, mogę w pełni zarekomendować współpracę z Panią Lidią potencjalnym klientom poszukującym fachowców na najwyższym poziomie.

Jolanta - Key Account Manager